2021

Konkursy lata z radiem 2021

"Lato z Radiem" rozdaje nagrody. Słuchaj i wygrywaj!

"Lato z Radiem" to nie tylko najlepsza muzyka, koncerty znakomitych artystów, trasa reporterska i audycje plenerowe, ale także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-12.00 - z okazji 50-lecia tej popularnej, wakacyjnej audycji Programu 1 Polskiego Radia - mamy do wygrania: 50 rowerów trekkingowych, odbiorniki radiowe, walizki i kamerki samochodowe.

MOJE ARCHIWUM

Patrzymy na pożółkłe zdjęcia, zaglądamy do dokumentów sprzed wielu lat. Co się za nimi kryje? Historia żyje w nas, we wspomnieniach, ustnych przekazach, fotografiach i przedmiotach. Jedynka wraz z Polską Fundacją Narodową ponownie zaprasza słuchaczy do udziału w konkursie na najcenniejsze pamiątki. Tym razem tematem przewodnim będzie trudne doświadczenie komunizmu w Polsce. Konkurs potrwa do końca wakacji.

KARUZELA Z NAGRODAMI "LATA Z RADIEM"

To prosta, ale ekscytująca zabawa antenowa. Codziennie, w czasie "Lata z Radiem" raz na godzinę uruchamiamy naszą Karuzelę i losujemy nagrodę. O tym, kto weźmie udział w Karuzeli, decydują Państwa zgłoszenia w formie odpowiedzi na pytanie eliminacyjne wysyłane w postaci wiadomości SMS pod 72151. Wybrany zawodnik na antenie ma tylko 5 sekund, by odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Pytania są proste, dowcipne i... zaskakujące.

Sponsorzy

SKOJARZENIA "LATA Z RADIEM"

Skojarzenia, to jeden z ulubionych konkursów słuchaczy "Lata z Radiem". Każdego dnia między godz. 10.15 a 10.30 sprawdzimy umiejętności naszych TRZECH słuchaczy. Zestawy do skojarzeń losuje nasza magiczna maszyna. Czas na odpowiedzi to 30 sekund. Każda dobra odpowiedź to jeden punkt. Pierwsze miejsce zdobywa ta osoba, która danego dnia prawidłowo skojarzy najwięcej elementów. Zgłoszenia pod numerem 72151.

Sponsorzy

#MOJELATOZRADIEM

Macie Państwo ulubione zdjęcie z minionych pięćdziesięciu lat? Pokażcie nam tę fotografię! Wystarczy umieścić na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z hasztagiem #mojelatozradiem i oznaczyć w publicznym poście Program 1 Polskiego Radia lub Lato z Radiem. Na Instagramie w treści posta proszę dodać hasztag #mojelatozradiem oraz oznaczyć konto @jedynka_polskieradio. Można również umieścić zdjęcie z hasztagiem #mojelatozradiem na FB Jedynki lub na FB Lata z Radiem pod postem oznaczonym #LatozRadiem.

50 URODZINY "LATA Z RADIEM"

Codziennie między godziną 9.00, a 11.59 w ramach audycji "Lata z Radiem" zadane zostanie pytanie konkursowe z tematyki ogólnej. Zadaniem słuchaczy będzie wysłanie wiadomości tekstowej z kreatywną odpowiedzią. Spośród nadesłanych zgłoszeń, Komisja Konkursowa wybierze Finalistę, który otrzymał największą liczbę głosów. Pod uwagę brana będzie pomysłowość, oryginalność i wartość artystyczna tekstu. Odpowiedzi należy wysyłać na numer 71151.

PELETON "LATA Z RADIEM"

Nasi dziennikarze będą przemierzać najpiękniejsze polskie trasy rowerowe i motorowe. Mamy też zadanie dla Państwa: prosimy zrobić zdjęcie naszemu pędzącemu reporterowi i do nas wysłać. Wystarczy odnaleźć miejsca trasy Peletonu "Lata z Radiem", a następnie wykonać zdjęcia reporterowi i/lub samochodowi z logo Polskiego Radia, Programu 1 Polskiego Radia lub "Lata z Radiem". Zdjęcia należy przesłać poprzez aplikację mobilną.

TURYSTYCZNA LISTA PRZEBOJÓW PL

To lista najciekawszych miejsc w Polsce, którą tworzą Państwo, czyli słuchacze Jedynki. W każdy piątek na antenie Programu 1 Polskiego Radia prezentujemy najnowsze notowania. Chcesz, byśmy przyjechali do Twojego miasta? Przygotuj zachęcające zgłoszenie i przyślij je do nas. Namów znajomych, by zagłosowali.

Sponsorzy

Partnerzy