Powrót

Lato z Radiem 2020 i największe przeboje Anny Wyszkoni. Posłuchaj koncertu!

- Jestem w doskonałym momencie życia - mówi Ania Wyszkoni, która wystąpiła online w cyklu koncertów "Lata z radiem" 2020. - Nieustannie się zmieniam, a wraz ze mną zmienia się moja twórczość. Mam nadzieję, że koncert online dzięki Państwa żywej obecności w sieci będzie dla nas wspólnym, mocnym muzycznym przeżyciem. Do oglądania, udostępniania, komentowania na latozradiem.pl oraz profilu facebookowym stacji występu Ani Wyszkoni na żywo zapraszała radiowa Jedynka.   

Lato z Radiem 2020 i największe przeboje Anny Wyszkoni. Posłuchaj koncertu!

Ania Wyszkoni i jej twórczość doskonale znana jest słuchaczom Programu 1 Polskiego Radia. Artystka często gości w programie "Muzyczna Jedynka", jej piosenki - na antenie stacji. Przypomnijmy, że jej przebój "Wiem, że jesteś tam" miażdżącą liczbą głosów zyskał tytuł Przeboju Roku, zdobywając Super Jedynkę przed dziewięcioma laty. W przyszłym roku ta niezwykle popularna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka świętować będzie 25-lecie pracy artystycznej.


Posłuchaj
82:16 2020_07_31 20_12_18_PR1_Koncerty_Lata_z_Radiem.mp3 Retransmisja koncertu Anny Wyszkoni na antenie radiowej Jedynki (Koncerty Lata z Radiem/Jedynka)

 

"Nie osiadam na laurach"

Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, dołączając do grupy "Łzy". Ich przebój "Agnieszka" był początkiem wielkich muzycznych sukcesów. W 2010 roku wokalistka zdecydowała się pójść własną drogą, wydając swój pierwszy solowy album "Pan i Pani". Fani potwierdzili słuszność jej decyzji: płyta szybko zdobyła podwójną platynę. - Nie osiadam na laurach - mówiła Anna Wyszkoni w wywiadzie dla "Muzycznej Jedynki" w swoje 40. urodziny, 21 lipca - ciągle podnoszę sobie poprzeczkę, zmieniam się - w końcu jestem kobietą! Jestem w bardzo dobrym momencie życia. 

Jej kolejne hity nie schodziły z list przebojów, na stałe wpisując się w krajobraz polskiej muzyki rozrywkowej, a teledyski im towarzyszące w sieci osiągają milionowe liczby odsłon. Na swój jubileusz w przyszłym roku artystka przygotowuje nowy album. Już we wtorek, na scenie "Lata z Radiem", być może wykona jeden z utworów, które się na nim znajdą. Na pewno jednak usłyszymy jej największe przeboje. 


źródło: plrockhouse/Youtube

***

Dbając o bezpieczeństwo zdrowotne swoich słuchaczy, radiowa Jedynka przeniosła tegoroczne koncerty "Lata z Radiem" z plenerów do jednej z sal koncertowych Polskiego Radia, skąd - bez udziału publiczności -  transmitowane są na stronach jedynka.polskieradio.pllatozradiem.pl oraz w mediach społecznościowych stacji. Retransmisji można słuchać na antenie Programu 1 Polskiego Radia w każdy piątek po serwisie o godz. 20.00.  


. .

Powrót

organizator

partnerzy

patron medialny