Audycja Lata z Radiem 9:00-12:00

Powrót

"Spotkania absolutnie niezapomniane". Andrzej Piaseczny o trasie koncertowej "Lata z Radiem"

Zagrał z "Latem z Radiem" od początku swojej kariery kilkadziesiąt koncertów. Andrzej Piaseczny, który w tym roku również gościł na scenie LzR, opowiedział na antenie radiowej Jedynki m.in. o tym jak wspomina dotychczasowe koncerty oraz o swoich muzycznych planach. 

"Spotkania absolutnie niezapomniane". Andrzej Piaseczny o trasie koncertowej "Lata z Radiem"

"Lato z Radiem" - rozmowa z Gwiazdą LzR - Andrzejem Piasecznym cz. 1 (Jedynka)

00:00

00:00

"Lato z Radiem" - rozmowa z Gwiazdą LzR - Andrzejem Piasecznym cz. 2 (Jedynka)

00:00

00:00

- Wiem, że kiedy spotyka się ludzi na trasie "Lata z Radiem" to są spotkania absolutnie niezapomniane - mówił Andrzej Piaseczny. - Nie ma podziałów, grupy wiekowe są zupełnie pomieszane. Nie wszyscy są w stanie doczekać do ostatniego koncertu, który zaczyna się zwykle w okolicach godziny 21.00, ale pamiętam, że to jest cały dzień zabaw, bycia ze sobą. To bardzo ważna sprawa - podkreślał. Uwielbiany przez publiczność

Andrzej Piaseczny to nie tylko jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, ale także jeden z najbardziej lubianych przez publiczność. Zaczynał w latach 90. w zespole Mafia, w zeszłym roku świętował 25-lecie pracy artystycznej. W ubiegły wtorek za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz na portalu Programu 1 Polskiego Radia zaśpiewał swoje słynne przeboje, niektóre w nowych aranżacjach. 

W najbliższy piątek tuż po godz. 20.00 w audycji "Tu jest muzyka" zapraszamy na retransmisję koncertu wokalisty. 

***

Lato z Radiem 2020

Dziennikarze radiowej Jedynki, jak co roku, wyruszają w Polskę, by od poniedziałku do soboty, do końca sierpnia, odwiedzać najciekawsze turystycznie, historycznie i kulturowo miejsca w całym kraju. To, które miejsca znajdą się na mapie reporterskich wyjazdów, zależeć będzie od… Słuchaczy, biorących udział w plebiscycie Turystyczna Lista Przebojów PL!

Turystyczna Lista Przebojów powstaje dzięki Państwu. Czekamy na zgłoszenia interesujących miejsc w Państwa regionach i pomysłów na spędzanie czasu wolnego dla całych rodzin! Zdjęcia i filmiki pięknych, nieodkrytych dotąd miejsc można przesyłać za pośrednictwem internetowego formularza na stronie turystycznego plebiscytu.

Relacje reporterskie z wyjazdów w wybrane regiony Polski można śledzić na antenie radiowej Jedynki, pod adresem latozradiem.pl oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia.

. 

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzą: Agnieszka Kunikowska, Grzegorz Frątczak

Gość: Andrzej Piaseczny 

Data emisji: 6.08.2020 r. 

Godzina emisji: 9.14, 11.16 

ans 

Powrót

organizator

partnerzy

patron medialny